Pierścionek ze szmaragdem na zaręczyny

Mężczyzna, który pragnie się oświadczyć ukochanej staje przed nie lada dylematem. Jaki pierścionek wybrać? Ze złota czy ze srebra? Jeśli złoty, to w jakim odcieniu? Czy postawić na diament czy wybrać inny kamień, który będzie lepiej pasował do wybranki serca albo symbolizował coś konkretnego?

Złoty pierścionek ze szmaragdem na wielki dzień

Dla kobiet zielonookich idealny będzie pierścionek zaręczynowy z szmaragdem. Doskonale komponuje się on z tym odcieniem źrenic, jak również z oczami szarymi oraz brązowymi. Współgra znakomicie z każdym kolorem włosów. Tradycyjny złoty szczególnie z blondem i rudym. Srebrny lub wykonany z białego złota będzie odpowiedniejszy dla brunetek.

Zielono mi, czyli pierścionki ze szmaragdami

Złoty pierścionek ze szmaragdem ma bardzo pozytywny wydźwięk. Zieleń to przecież kolor nadziei. Komunikuje więc wiarę w to, że wspólne przyszłość będzie zgodna i pełna miłości. Szmaragd symbolizuje właśnie to uczucie. Ofiarowanie go bliskiej osobie jest więc głębokim wyznaniem. Wyraża też zachwyt nad urodą obdarowanej. Minerał ten jest bowiem również symbolem piękna.

pierścionek ze szmaragdem

Ponadto zieleń kojarzy się z wolnością, niezależnością i beztroską. Zatem jeśli w centrum jest szmaragd pierścionek taki stanowi prawdziwy talizman, który ma odstraszać smutki, zachęcać do uśmiechu i potęgować pozytywną aurę. To klejnot dedykowany dla pełnych energii optymistek, jak również dla dusz bardziej romantycznych i subtelnych.

Mężczyzna, który oświadczy się partnerce, wręczając jej pierścionek zaręczynowy ze szmaragdowym oczkiem od Ergold na pewno podwójnie ją zaskoczy. Zademonstruje przy tym swoje wyczucie oraz pewność siebie.