Czy warto wynając autokar na wesele?

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie dla Narzeczonych. Na ich barkach spoczywa ogrom obowiązków. Na liście obowiązkowych rzeczy do załatwienia jest m.in. transport dla gości. W szczególności, jeżeli samo wesele odbywa się w dalekiej odległości od miejsca zaślubin. Nie każdy gość będzie zmotoryzowany, dlatego warto zadbać o taki aspekt.

Autokar dla gości weselnych

Warto pomyśleć o tym, aby wynająć autobus na wesele. Przynajmniej jeden. W takim pojeździe zmieści się ok. 50 osób, więc zdecydowana większość gości będzie mogła skorzystać z takiej podwózki. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ goście nie będą musieli martwić się tym, że nie dotrą na zabawę. Dla gości niezmotoryzowanych jest to kłopot. Czasem bywa nawet tak, że zaproszone osoby rezygnują, ponieważ nie mają jak dojechać. Wynajem autokaru na wesele jest w stanie wybawić ich z kłopotu. Z takiej możliwości na pewno będą chciały skorzystać osoby, które (nie ma się co oszukiwać) będą chciały wypić małe „co nieco” na zabawie.

busy na wesele

Ile kosztuje wynajem autobusu?

Wynajem busów na wesele zależny jest dokładnie od pojazdu, który będzie chciało się wykorzystać. Za małe busy, gdzie zmieści się tylko kilka, maks. kilkanaście osób, zapłaci się mniej. Nieco większa cena jest za autokary, gdzie zmieści się – wspomniane już – ok. 50 osób. Szacunkowo, za wynajem samego autokaru zapłacić można ok. 500 zł. Chociaż, wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, z jaką dokładnie firmą ma się do czynienia. O takie kwestie warto zapytać, jeszcze przed podpisaniem umowy.