Zimne ognie na Twoim weselu

Brak pomysłu na ciekawe zdjęcia pamiątkowe z wesela? A może brak koncepcji na motyw przewodni imprezy? Te trudności spotykają wiele młodych par, które nie są zdecydowane na konkretne działania związane z weselem. Często też nie mogą znaleźć kompromisu między oczekiwaniami jednej i drugiej osoby. Właśnie dlatego, chcemy zaproponować świetną atrakcję: zimne ognie na wesele – https://z-milosci.pl/dodatki-slubne/zimne-ognie, która wpasuje się niemal w każdą tematykę imprezy, a także będzie cudownie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach. 

Czy sale weselne pozwalają na zimne ognie?

Nie wszystkie sale weselne pozwolą nam na urządzenie pokazu zimnych ogni na weselu. Musimy mieć na uwadze, że wiele odpalonych patyczków wiąże się z wydobyciem niewielkiej ilości dymu, który pomógłby wywołać alarm przeciwpożarowy. Dodatkowo istnieje niewielkie ryzyko oparzenia, które w tłumie, na jednej sali niestety wzrasta. 

My proponujemy wyjść z zimnymi ogniami na dwór, jeśli oczywiście jest tylko taka możliwość. Na świeżym powietrzu wyglądają one nawet bardziej spektakularnie niż w środku sali. Dodatkowo spada ryzyko pożaru, czy poparzenia się, a nieprzyjemny zapach po wypaleniu patyczka szybko się ulatnia. Wiele sal ma na zewnątrz ładny podjazd lub ogródek na którym można urządzić ten pokaz i wykonać zdjęcia.

Oczywiście wszystko zależy też od pogody i od pory roku, w jakiej będzie organizowane wesele. Jeśli jest lato czy wiosna naturalnie nie ma z tym problemu. Należy pamiętać jednak, że jesienią zdarzają się niespodziewane ulewy. Wiele par decyduje się na zimne ognie zimą, ponieważ wyglądają magicznie na tle białego śniegu.

Jak rozplanować kadry zdjęciowe z użyciem zimnych ogni? 

Zimne ognie stały się na tyle popularne, że wiele fotografów już doskonale wie jak ograć takie zdjęcia i jak ustawić gości i parę młodą, aby wyglądało to magicznie. Jeśli jednak nie będzie miał takiego doświadczenia, to warto poprosić gości aby ustawili się w spory okręg, w którego środek wejdzie para młoda. Inną opcją jest, aby goście stworzyli tło unosząc zimne ognie w górę – wtedy młoda para wchodzi na pierwszy plan.