Zdjęcie na zaproszeniu ślubnym

Niegdyś zaproszenia na ślub służyły głównie informowaniu gości o jego dacie i miejscu. Dziś jednak mają przede wszystkim stanowić pamiątkę tego wspaniałego wydarzenia. Jakie są zatem nowoczesne zaproszenia ślubne?

zdjęcie młodej pary na zaproszeniu ślubnym

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Bez wątpienia największą popularnością pomiędzy młodymi parami planującymi swoje ceremonie cieszą się zaproszenia ślubne upiększone zdjęciem na froncie: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/ze-zdjeciem/. W ten sposób nowożeńcy pragną zapewnić swoim gościom pamiątkę imprezy. Jak zdobyć takie zaproszenia? W internecie nie brakuje ogłoszeń o wykonywaniu kartek okolicznościowych według własnego projektu. Należy wybrać odpowiednią osobę lub firmę, wybrać szablon zaproszenia i drogą elektroniczną przesłać zdjęcie (lub kilka zdjęć,  zależności od oferty), które ma zostać umieszczone na wydruku. Z reguły wytwórcy kartek przesyłają klientom wstępny projekt, dzięki czemu mogą oni zweryfikować estetykę wydruku jeszcze przed sfinalizowaniem transakcji.

Obróbka zdjęć

Wielu producentów zaproszeń oferuje darmową obróbkę przesłanych fotografii. W ten sposób na zaproszeniu może się znaleźć dowolnie przerobione zdjęcie – na przykład w stylu retro, na tle palm czy w każdej innej dowolnej stylizacji. Dzięki temu zaproszenie może nabrać wyjątkowego, niepowtarzalnego klimatu.