Wesele w eleganckim stylu

Zorganizowanie wesela i ślubu wymaga nie lada cierpliwości, zasobu pieniędzy oraz zdolności organizacyjnych. Do dopilnowania jest wiele szczegółów, a nawet najdrobniejsze detale muszą tworzyć ze sobą spójną całość.

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne są pierwszą rzeczą, jaka informuje gości i nadchodzącej uroczystości. Warto więc zadbać o to, by były elegancką i klasyczną zapowiedzią tych wyjątkowych chwil. Dobrym, popularnym przykładem są tutaj zaproszenia ślubne z koronką dostępne na stronie Rozsadne Panny Mlode – są one ostatnio bardzo modne i stanowią ciekawe połączenie klasycznego stylu, uroku i przypisanego im z natury praktycznego zastosowania.

Wybór motywu przewodniego

Obecnie niemal każda młoda para decyduje się na wybór konkretnego motywu przewodniego lub stylu, w jakim utrzymany będzie cały ten wyjątkowy dzień.

Przyszli małżonkowie mają co do tego różne pomysły – niektórzy stawiają na klasyczną elegancję lub glamour, inni szaleją, organizując wesele w stylu folk lub rock.

Ważne, by wybierając motyw przewodni, być konsekwentnym. Jeśli decyduje się na wesele w stylu retro, to każdy detal powinien być jakby żywcem wyjęty z poprzedniej epoki, począwszy od menu na stołach, poprzez ich dekorację, aż po ogólny wystrój sali. Tematyczny ślub z pewnością zapadnie gościom w pamięć na długi czas.