Oryginalne zaproszenia

Zaproszenia ślubne można kupić obecnie tak naprawdę wszędzie. Nie brakuje ich w zwykłych sklepach papierniczych, mnóstwo wzorów dostępnych jest w hurtowniach z dekoracjami ślubnymi, sporo wzorów można kupić także w internecie. Pary często mają problem, jaki model wybrać, gdyż chcą, by ich zaproszenia były oryginalne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Na co więc warto postawić? Podpowiedź poniżej.

Ręcznie robione zaproszenia ślubne – hit czy kit?

Ręcznie robione zaproszenia ślubne (https://lilyzaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-handmade) można w ostatnim czasie coraz częściej spotkać. I to niekoniecznie same pary młode w zaciszu domowym tworzą swoje zaproszenia. Są bowiem osoby, biura oraz sklepy, które sprzedają takie zaproszenia. Wyróżniają się one oryginalnością, wyjątkowym stylem oraz minimalizmem. Wiele osób, które planuje wesele w stylu rustykalnym, boho lub w plenerze – decyduje się właśnie na taki model zaproszeń.

Jak wyglądają takie zaproszenia?

Zaproszenia ręcznie robione często wykonane są na szarym, aczkolwiek mocnym papierze, na którym efektownie zamieszczona jest treść zaproszenia. Mogą być one ozdobione prostym sznurkiem, wysuszonym polnym kwiatem lub delikatną wstążką. W tego typu zaproszeniach, goście nie znajdą kolorowych zdjęć, brokatu, cekinów oraz wielu innych ozdobników. Te zaproszenia są raczej skromne i minimalistyczne, aczkolwiek zachwycają już od pierwszego wejrzenia.

Ile kosztują ręcznie robione zaproszenia ślubne?

Przedział cenowy takich zaproszeń jest naprawdę spory. Klienci znajdą bowiem wzory już od 2 zł za sztukę, jak i zaproszenia, które kosztują 5-6 zł za sztukę. Zanim klient zdecyduje się na konkretny model, może jeszcze dopasować zaproszenia pod siebie. Wybierając ich kolorystykę, rozmieszczenie napisów, indywidualny wiersz lub motto pasujące do pary młodej lub wydarzenia a nawet dobierając do nich kopertę. Wówczas całość nabiera jeszcze bardziej spersonalizowanego charakteru, co na pewno docenią goście, którzy otrzymają takie zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie. Warto więc wziąć je pod uwagę.