Najmodniejsze zawieszki na alkohol ślubny w 2018

elegancka zawieszka na wino weselne

Alkohol to jedna z tych rzeczy, bez której Państwo Młodzi i goście nie wyobrażają sobie przyjęcia weselnego. W dzisiejszych czasach przyjęło się, że wódka weselna musi być przyozdobiona za pomocą efektywnych etykiet albo zawieszki na butelki weselne.

Fikuśne zawieszki na alkohol ślubny

Aby nasz alkohol nie wyglądał aż tak bardzo obcesowo, można przykleić na butelki zabawne etykiety i dołączyć dekoracyjne zawieszki. Zabawne ilustracje ze ślubnymi motywami albo śmieszne wierszyki był pożądanym akcentem w 2017 roku, który w najbliższym czasie w dalszym ciągu będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Na naszym rynku jest wiele firm, które specjalizują się w sprzedaży ślubnej papeterii, dzięki czemu każdy będzie mógł dopasować zawieszki na alkohol ślubny do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Jakie zawieszki w 2018 roku?

W sezonie 2018 królować będą przede wszystkim klasyczne etykiety i zawieszki. W modzie będą białe, perłowe i kremowe kolory oraz proste i nieskomplikowane napisy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych osób, które planują przyjęcie ślubne w klasycznym stylu. Godne polecenia są także zabawne etykiety z dołączonymi do nich śmiesznymi wierszykami. Takie zawieszki i etykiety będą nie tylko wspaniałą atrakcją wizualną, ale również przykują uwagę gości i zachęcą ich do zabawy.