Interesujące formy zaproszeń ślubnych

zaproszenie ślubne

Przez bardzo długi czas zaproszenia na ślub miały formę kartki, wręczanej zapraszanym osobom w kopercie. Jednak obecnie chęć tego, aby wesele było jak najbardziej niezapomnianym dniem sprawiła, że także w kwestii zaproszeń bardzo wiele się zmieniło. Młodzi nie chcą polegać na gotowych wzorach, wolą wymyślić własne które będą odzwierciedlały ich emocje i pragnienia.

Różnorodne formy sposobem na oryginalność

Nowoczesne oryginalne zaproszenie ślubne to przede wszystkim nietypowa forma. Nawet jeżeli zachowana zostaje forma kartki, to jest ona całkowicie odmienna od tych, które goście otrzymywali kilkanaście lat temu. Wycinane, przestrzenne motywy czy łączenie kilku technik w jednym zaproszeniu – takie zabiegi wśród twórców zaproszeń stały się niemalże normą.

Boxy, kartki i inne formy

Ciekawą alternatywą dla zaproszeń w formie kartki stały się tak zwane boxy. Zaproszenie wykonuje się w formie pudełeczka, które po jego otworzeniu na każdej ściance wewnątrz na naniesione wszystkie informacje. Taka forma jest niezwykle interesująca, z pewnością zapadnie w pamięci osób, które w ten sposób zostaną zaproszone na uroczystość. Osoby zajmujące się wykonywaniem tego typu zaproszeń, które niezwykle często są rękodziełem z każdym rokiem wymyślają coraz ciekawsze i niespotykane formy, aby sprostać wymaganiom rynku.