Rocznica ślubu

W życiu prawie każdego człowieka zdarza się kilka ważnych dni, które zostają w naszych głowach na bardzo długo. Jednym z nich jest z całą pewnością dzień ślubu, któremu często towarzyszą spore emocje. Są one oczywiście najczęściej związane z tym, czy w stresie nie zapomnimy czegoś powiedzieć i nie wywołamy salwy śmiechu w kościele. Oczywiście z ceremonią ślubu i wesela jest związane bardzo dużo załatwień, które musimy dopiąć na ostatni guzik i często są one załatwiane już na kilka miesięcy przed danym dniem.

Ceremonia ślubu

kartki na rocznicę ślubu

Kiedy ślub i wesele odbędą się i cała ceremonia dobiegnie końca, szczęśliwa para młoda bardzo często postanawia wybrać się na zasłużoną podróż poślubną. Po powrocie z niej życie nieco się zmienia i mieszkanie razem na co dzień jest dla pary młodej czymś nowym. Nie wszyscy bowiem mieszkają przed ślubem w jednym domu i widzą się każdego dnia. Taki sprawdzian wytrzymuje jednak większość par.

Kartki na rocznicę ślubu

Pierwszy rok po ślubie mija najczęściej bardzo szybko i para młoda obchodzi już swój pierwszy jubileusz. Rocznica ślubu to wyjątkowe święto i zapraszamy na nie zazwyczaj najbliższą rodzinę oraz wielu znajomych, którzy którzy mieli okazję być rok wcześniej na ślubie. Zaproszeni goście przychodzą na rocznicę z drobnymi prezentami oraz z kilkoma drobiazgami związanymi z pierwszą rocznicą. Kartki na rocznicę ślubu to jeden z tych drobiazgów, który jest bardzo często wypełniony szczerymi życzeniami.