Jak zorganizować transport weselników?

Organizacja ślubu oraz wesela nie jest łatwa, wymaga odpowiednich nakładów finansowych oraz czasu, którego dzisiaj mamy coraz mniej.

Transport kraków dla gości to bardzo ważna kwestia i warto o tym pomyśleć z dużym wyprzedzeniem. Przejazd weselników na przyjęcie i z wesela do domu, należy zorganizować, jak będziemy mieć pełną listę osób, które potwierdziły swoje przybycie. Trzeba przeanalizować, ile osób będzie potrzebowało transportu, najlepiej po prostu skontaktować się z rodziną i znajomymi telefonicznie, to najszybszy sposób, aby to ustalić. Jeżeli weselników chcących skorzystać z transportu będzie dużo, można pomyśleć o wynajęciu autokaru, jeśli większość osób zadeklaruje nam powrót do domu we własnym zakresie można pomyśleć o busach kraków.

Obecnie wiele młodych par decyduje się na busy kraków, gdyż większość gości deklaruje transport własny. Pamiętajmy, aby umówić się z kierowcą, żeby podjechał pod lokal weselnych kilka razy, w końcu goście weselni będą wracać do domu o różnych porach. Warto wybrać optymalne godziny, które najprawdopodobniej będą pasować większości. Należy zwrócić uwagę również na rodziny z małymi dziećmi, dobrym pomysłem jest zaproponowanie im noclegu na miejscu. Bardzo praktyczne jest wynajęcie sali w hotelu, gdzie można od razu ulokować gości.

Panując wesele trzeba dołożyć starań, aby zaproszeni goście byli zadowoleni i mogli opuścić przyjęcie wtedy, kiedy mają na to ochotę.