Pomoc dla gości, czyli niecodzienne winietki weselne

Wesele kojarzone jest nie tylko z najpiękniejszym dniem w życiu Pary Młodej i celebracją ślubu, ale również masą przygotowań, dopieszczaniem wszystkich szczegółów i dbałością nawet o najmniejsze detale. Wśród wyboru sali weselnej, kwiatów, sukni ślubnej czy zaproszeń, warto zadbać również o nieco mniejsze, ale równie ważne sprawy. Wśród nich znajdują się między innymi winietki, czyli wizytówki weselne.

Wizytówki weselne, czyli jak naprowadzić gości?

Winietki to dekoracyjne wizytówki, które, wbrew pozorom, pełnią bardzo ważną rolę w trakcie wesela. Pomagają one gościom odnaleźć własne miejsce przy stole. Oprócz tego, warto dodać, iż winietki to doskonałe uzupełnienie każdego stołu oraz perfekcyjne wykończenie przyjęcia. Nic więc dziwnego, że ich wybór jest równie trudny, jak zaproszenia. Ich wzorów jest wiele, jednakże największą popularnością cieszą się przede wszystkim winietki rustykalne – https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/winietki-slubne-na-weselny-stol/styl-rustykalny/

Winietki rustykalne i nie tylko

Rzeczone winietki w stylu rustykalnym charakteryzują się przede wszystkim ciekawą, niecodzienną kolorystyką. Otóż, dominują w nich barwy pastelowe, łagodne, a także biel, która identyfikowana jest z suknią Panny Młodej. Większość wizytówek tego typu przybiera kolor błękitu, a nawet barw drewna oraz natury. Warto również wspomnieć, iż winietki te posiadają niecodzienne wzornictwo, to jest liczne pasy, kratka, motyw roślinny, a także koronki oraz dodatki szydełkowe. Wizytówki te są w szczególności wybierane przez swój oryginalny wygląd oraz wykonanie z dbałością o każdy szczegół.