Naszyjnik celebrytka, jaki wybrać?

Nie ulega wątpliwości, że najnowsze trendy najczęściej czerpiemy od gwiazd. W taki sposób popularność zyskały złote celebrytki. Są to krótkie naszyjniki z zawieszką o różnych kształtach. Każdy z tego typu elementów ma swoje znaczenie, ich wybór zależy głównie od naszych preferencji. Zarówno złota, jak i srebrna celebrytka ma najczęściej 42 cm długości. Sprawia to, że są one widoczne tuż przy szyi. Ich uniwersalizm pozwala na łączenie z dowolnym stylem i strojem.

złota celebrytka

Odpowiednia długość łańcuszka

Dostępne celebrytki złote oraz srebrne występują w różnych długościach. Oprócz tego, że standardowo mają one 42 cm, można je również dostać w większych rozmiarach. Mogą one więc przylegać do szyi, jednakże nie jest to reguła. Wiele kobiet decyduje się na noszenie kilku naszyjników jednocześnie. Wówczas każdy z nich jest innej długości i posiada inną zawieszkę. Standardowy rozmiar tych naszyjników świetnie prezentuje się do prostych t-shirtów, jak i letnich sukienek. Dłuższy łańcuszek sprawdzi się w przypadku bluzek z większym dekoltem, jak i z sukniami wieczorowymi.

Srebrna czy złota celebrytka?

Naszyjniki celebrytki wykonywane są z różnych kruszców, jednakże największą popularności cieszą się te pozłacane. Złoto sprawia, że minimalistyczny naszyjnik pięknie prezentuje się na szyi, a przede wszystkim jest bardziej widoczny. Nie bez znaczenie pozostaje również wybór zawieszki. Serce, jako symbol miłości, dobrze sprawdzi się w postaci prezentu. Kluczyk natomiast wskazuje szczęście w rodzinie, a nieskończoność wieczne uczucie. Warto więc wybrać zawieszkę w oparciu o znaczenie symboliczne.