Jak zrobić pudełka na koperty ślubne?

Oryginalne pudełka na koperty ślubne są bardzo praktycznymi i niesłychanie przydatnymi akcesoriami, dlatego też warto poważnie rozważyć ich zakup. Osoby, które nie chcą wydawać większych pieniędzy, mogą oczywiście spróbować swoich sił i samodzielnie wykonać oryginalne pudełko. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych osób.

Jak samodzielnie wykonać pudełka na koperty ślubne?

Aby wykonać eleganckie pudełko na koperty ślubne można wykorzystać zwykłe pudełko po butach lub kapeluszu. Jako ozdoby dekoracyjne można wykorzystać taśmy dżetowe, koronki, sztuczne kwiaty, kolorowe pióra, wstążki, tasiemki albo broszki. Przydać mogą się również farby akrylowe. Zwykłe pudełko należy starannie pomalować farbami akrylowymi albo okleić jest dokładnie tekturą lub taśmą. Wybór dekoracji zależy tak naprawdę od naszego indywidualnego gustu. Wiele ciekawych wzorów pudełek na koperty można znaleźć w Internecie, dlatego też warto nimi się wzorować. 

źródło grafiki – z-milosci.pl

Gotowe pudełka na koperty?

Osoby, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie wykonać porządne pudełka na koperty, mogą oczywiście kupić gotowe modele. Najtańsze pudełka kartonowe to wydatek około 10 zł. Drewniane pudełka z tzw. „wyższej półki”, to wydatek około 100 zł. Osoby, które nie wiedzą jak wybrać pudełka na koperty ślubne, powinny zwracać uwagę nie tylko na walory estetyczne i cenę, ale również na jakość wykonania. Warto dokonywać zakupu u sprawdzonych producentów, którzy oferują oryginalne pudełka na koperty ślubne wykonane z wysokiej jakości materiałów.